Book AwardsWyoming Buckaroo Nominee

Literaire prijzen via omslag

Werken (316)

TitelsVolgorde
Amber Brown Is Not a Crayon door Paula Danziger1998-1999
Arthur's Chicken Pox door Marc Brown1998-1999
Chicka Chicka Boom Boom door Bill Jr. Martin1998-1999
Comet's Nine Lives door Jan Brett1998-1999
The Hallo-Wiener door Dav Pilkey1998-1999
Henry and Mudge and the Forever Sea door Cynthia Rylant1998-1999
If You Give a Moose a Muffin door Laura Numeroff1998-1999
The Library Dragon door Carmen Agra Deedy1998-1999
Lilly's Purple Plastic Purse door Kevin Henkes1998-1999
The Napping House door Audrey Wood2nd Runner-up 1998-1999
Piggie Pie! door Margie Palatini1998-1999
The Polar Express door Chris Van Allsburg1st Runner-up 1998-1999
Red Leaf, Yellow Leaf door Lois Ehlert1998-1999
Something from Nothing door Phoebe Gilman1998-1999
Stellaluna door Janell CannonWinner 1998-1999
Stephanie's Ponytail door Robert Munsch1998-1999
Thunder Cake door Patricia Polacco1998-1999
Tops and Bottoms door Janet Stevens1998-1999
Armadillo Rodeo door Jan Brett2000-2001
A Bad Case of Stripes door David Shannon2nd Runner-up 2000-2001
Bark, George door Jules Feiffer 1st Runner-up 2000-2001
Cook-a-Doodle-Doo door Janet Stevens2000-2001
Dinorella: A Prehistoric Fairy Tale door Pamela Duncan Edwards2000-2001
The Easter Egg Farm door Mary Jane Auch2000-2001
Get Out Of Bed! door Robert Munsch2000-2001
De gruffalo door Julia Donaldson2000-2001
Hello, Red Fox door Eric Carle2000-2001
Hooway for Wodney Wat door Helen LesterWinner 2000-2001
Junie B. Jones and Her Big Fat Mouth door Barbara Park2000-2001
Measuring Penny door Loreen Leedy2000-2001
Polka-Bats and Octopus Slacks: 14 Stories door Calef Brown2000-2001
Sweet Dream Pie door Audrey Wood2000-2001
Zoom Broom door Margie Palatini2000-2001
Amelia Hits the Road door Marissa Moss2001-2002
The Baby Beebee Bird door Diane Redfield Massie2001-2002
Bugs! door David T. Greenberg2001-2002
Cindy Ellen: A Wild Western Cinderella door Susan Lowell2001-2002
Click, Clack, Moo: Cows That Type door Doreen Cronin2nd Runner-up 2001-2002
Gingerbread Baby door Jan Brett2001-2002
Giraffes Can't Dance door Giles Andreae2001-2002
Grandad's teeth door Rod Clement1st Runner-up 2001-2002
Harriet, You'll Drive Me Wild! door Mem Fox2001-2002
How Do Dinosaurs Say Goodnight? door Jane Yolen2001-2002
Jubal's Wish door Audrey Wood2001-2002
Junie B. Jones Is a Beauty Shop Guy door Barbara Park2001-2002
No, David! door David ShannonWinner 2001-2002
Olivia door Ian Falconer2001-2002
When Sophie Gets Angry -- Really, Really Angry... door Molly Bang2001-2002
Albert door Donna Jo Napoli2002-2003
Armadillo Tattletale door Helen Ketteman2002-2003
Cowboy Sam and Those Confounded Secrets door Kitty Griffin2002-2003
Don't Need Friends door Carolyn Crimi2002-2003
Junie B. Jones Is Captain Field Day door Barbara Park2002-2003
Mouse Mess door Linnea Asplind Riley2002-2003
Parts door Tedd Arnold1st Runner-up 2002-2003
Rattlesnake Dance door Jim Arnosky2nd Runner-up 2002-2003
Roar!: A Noisy Counting Book door Pamela Duncan Edwards2002-2003
Sit, Truman! door Dan Harper2002-2003
Snow Bear door Jean Craighead George2002-2003
Wemberly Worried door Kevin Henkes2002-2003
What! Cried Granny door Kate LumWinner 2002-2003
When Esther Morris Headed West: Women, Wyoming, and the Right to Vote door Connie Nordhielm Wooldridge2002-2003
With Love, Little Red Hen door Alma Flor Ada2002-2003
Bear Snores On door Karma Wilson2003-2004
Crickwing door Janell Cannon2003-2004
Dear Mrs. LaRue: Letters from Obedience School door Mark Teague1st Runner-up 2003-2004
Duck on a Bike door David Shannon2003-2004
Epossumondas door Coleen Salley2nd Runner-up 2003-2004
Franny B. Kranny, There's a Bird in Your Hair! door Harriet Lerner2003-2004
Gooney Bird Greene door Lois Lowry2003-2004
Horace and Morris But Mostly Dolores door James Howe2003-2004
If You Take a Mouse to the Movies door Laura Numeroff2003-2004
De luiaard die niet lui was door Eric Carle2003-2004
The Recess Queen door Alexis O'Neill2003-2004
Stand Tall, Molly Lou Melon door Patty Lovell2003-2004
I Stink! door Kate McMullanWinner 2003-2004
The Teddy Bear door David McPhail2003-2004
That Pesky Rat door Lauren Child2003-2004
Diary of a Worm door Doreen Cronin2nd Runner-up 2004-2005
Dinnertime! door Sue Williams2004-2005
Don't Let the Pigeon Drive the Bus! door Mo WillemsWinner 2004-2005
Farmer McPeepers and His Missing Milk Cows door Katy S. Duffield2004-2005
A Fine, Fine School door Sharon Creech2004-2005
Fireboat: The Heroic Adventures of the John J. Harvey door Maira Kalman2004-2005
Get Well, Good Knight door Shelley Moore Thomas2004-2005
How Do Dinosaurs Get Well Soon? door Jane Yolen2004-2005
How I Became a Pirate door Melinda Long2004-2005
Jackalope door Janet Stevens2004-2005
The Magic Hat (Book and CD) door Mem Fox2004-2005
On Noah's Ark door Jan Brett2004-2005
Punctuation Takes a Vacation door Robin Pulver2004-2005
A Story for Bear door Dennis Haseley2004-2005
Take Me Out of the Bathtub and Other Silly Dilly Songs door Alan Katz1st Runner-up 2004-2005
Alice the Fairy door David Shannon2005-2006
Bear Wants More door Karma Wilson2005-2006
Bof ik even! door Keiko KaszaWinner 2005-2006
Jungle Drums door Graeme Base2005-2006
Late for School door Mike Reiss2005-2006
Moo Who? door Margie Palatini2005-2006
Nine Animals and the Well door James Rumford2005-2006
One-Dog Canoe door Mary Casanova2005-2006
Paniek in de bieb door Eoin Colfer2005-2006
Pinduli door Janell Cannon2nd Runner-up 2005-2006
Science Verse door Jon Scieszka2005-2006
The Toughest Cowboy: or How the Wild West Was Tamed door John Frank1st Runner-up 2005-2006
The Umbrella door Jan Brett2005-2006
Vader Zeepaard door Eric Carle2005-2006
Why Epossumondas Has No Hair on His Tail door Coleen Salley2005-2006
I Ain't Gonna Paint No More! door Karen Beaumont2nd Runner-up 2006-2007
Beatrice Doesn't Want To door Laura Numeroff2006-2007
Chameleon, Chameleon door Joy Cowley2006-2007
Fold Me a Poem door Kristine O'Connell George2006-2007
The Great Fuzz Frenzy door Janet Stevens2006-2007
The Great Graph Contest door Loreen Leedy2006-2007
The Hungry Coat: A Tale from Turkey door Demi2006-2007
Leonardo, the Terrible Monster door Mo Willems2006-2007
Lilly's Big Day door Kevin Henkes2006-2007
Little Pea door Amy Krouse Rosenthal2006-2007
Mercy Watson to the Rescue door Kate DiCamillo2006-2007
Mrs. McBloom, Clean Up Your Classroom! door Kelly DiPucchio2006-2007
Skippyjon Jones in the Doghouse door Judy SchachnerWinner 2006-2007
Sweet Tooth door Margie Palatini1st Runner-up 2006-2007
Wild About Books door Judy Sierra2006-2007
Bad Kitty door Nick BruelWinner 2007-2008
The Boy Who Cried Wolf door B. G. Hennessy2007-2008
Chickerella door Mary Jane Auch2007-2008
Chicks and Salsa door Aaron Reynolds2007-2008
Edwina, The Dinosaur Who Didn't Know She Was Extinct door Mo Willems2007-2008
Ellison the Elephant (with Audio CD) door Eric Drachman2007-2008
Fat Bat and Swoop (Early Chapter Books (Henry Holt & Company)) door Leo Landry2007-2008
A Girl and Her Gator door Sean Bryan2007-2008
Monkey Business door Wallace Edwards2007-2008
Owen & Mzee: A Day Together door Craig Hatkoff1st Runner-up 2007-2008
Pancakes For Supper door Anne Isaacs2007-2008
Probuditi! door Chris Van Allsburg2007-2008
Sunny Boy!: The Life and Times of a Tortoise door Candace Fleming2007-2008
Ten-Gallon Bart door Susan Stevens Crummel2nd Runner-up 2007-2008
Too Many Frogs door Sandy Asher2007-2008
Bad Dog, Marley! door John GroganWinner 2008-2009
Castaway Cats door Lisa Wheeler2008-2009
Dogku door Andrew Clements2008-2009
Don't Touch My Hat door James Rumford2008-2009
The End door David LaRochelle2008-2009
The Gingerbread Cowboy door Janet Squires2008-2009
Henry's Freedom Box door Ellen Levine2008-2009
Knut: How One Little Polar Bear Captivated The World door Juliana Hatkoff1st Runner-up 2008-2009
Max's Words door Kate Banks2008-2009
Maybelle in the Soup door Katie Speck2008-2009
Mind Your Manners, B.B. Wolf door Judy Sierra2008-2009
Puff, de magische draak door Peter Yarrow2nd Runner-up 2008-2009
Traction Man is Here! door Mini Grey2008-2009
When Dinosaurs Came with Everything door Elise Broach2008-2009
Bats at the Library door Brian Lies2009-2010
Birds door Kevin Henkes2009-2010
A Couple of Boys Have the Best Week Ever door Marla Frazee2009-2010
Cowboy Camp door Tammi Sauer2009-2010
Danny Diamondback door Barry E. Jackson1st Runner-up 2009-2010
Help Me, Mr. Mutt!: Expert Answers for Dogs with People Problems door Janet Stevens2009-2010
The Incredible Book Eating Boy door Oliver Jeffers2nd Runner-up 2009-2010
Lightship door Brian Floca2009-2010
Millie Waits for the Mail door Alexander Steffensmeier2009-2010
Monarch and Milkweed door Helen Frost2009-2010
Pinkalicious door Victoria KannWinner 2009-2010
Skunkdog door Emily Jenkins2009-2010
Snoring Beauty door Bruce Hale2009-2010
Uh-oh, Cleo door Jessica Harper2009-2010
A Visitor for Bear door Bonny Becker2009-2010
Always In Trouble door Corinne Demas1st Runner-up 2010-2011
The Bog Baby door Jeanne Willis2010-2011
Chicken Dance door Tammi Sauer2010-2011
Crazy Hair door Neil Gaiman2010-2011
Felicity Floo Visits the Zoo door E.S. Redmond2010-2011
I Hate Reading: How to Get Through 20 Minutes of Reading a Day Without Really Reading door Arthur Bacon2010-2011
Let's Do Nothing! door Tony Fucile2010-2011
Long Shot: Never Too Small to Dream Big door Chris Paul2010-2011
Never Smile at a Monkey: And 17 Other Important Things to Remember door Steve Jenkins2010-2011
Otis door Loren Long2010-2011
Rhyming Dust Bunnies door Jan ThomasWinner 2010-2011
Tadpole Rex door Kurt Cyrus2010-2011
Titanicat door Marty Crisp2nd Runner-up 2010-2011
Yes Day! door Amy Krouse Rosenthal2010-2011
Art & Max door David Wiesner2011-2012
A Beach Tail door Karen Lynn Williams2011-2012
Bink & Gollie door Kate DiCamillo2011-2012
Every Cowgirl Needs a Horse door Rebecca Janni2011-2012
Interrupting Chicken door David Ezra Stein2011-2012
The Junkyard Wonders door Patricia Polacco2011-2012
Miss Brooks Loves Books (and I don't) door Barbara Bottner2011-2012
I Need My Monster door Amanda Noll2nd Runner-up 2011-2012
Nubs: The True Story of a Mutt, a Marine & a Miracle door Brian DennisWinner 2011-2012
Quackenstein Hatches a Family door Sudipta Bardhan-Quallen2011-2012
Shark vs. Train door Chris Barton1st Runner-up 2011-2012
Smooch Your Pooch door Teddy Slater2011-2012
Sylvie door Jennifer Sattler2011-2012
Those Darn Squirrels! door Adam Rubin2011-2012
A Whiff of Pine, a Hint of Skunk: A Forest of Poems door Deborah Ruddell2011-2012
11 Experiments That Failed door Jenny Offill2012-2013
Betty Bunny Loves Chocolate Cake door Michael Kaplan1st Runner-up 2012-2013
Chicken Cheeks door Michael Ian Black2nd Runner-up 2012-2013
Extra Yarn door Mac Barnett2012-2013
Hot Rod Hamster door Cynthia LordWinner 2012-2013
Ik wil mijn hoed terug door Jon Klassen2012-2013
My Rhinoceros door Jon Agee2012-2013
Pop!: The Invention of Bubble Gum door Meghan McCarthy2012-2013
Robot Zot! door Jon Scieszka2012-2013
Stink: Solar System Superhero door Megan McDonald2012-2013
Ten Rules You Absolutely Must Not Break if You Want to Survive the School Bus door John Grandits2012-2013
Trouble Gum door Matthew Cordell2012-2013
Vast door Oliver Jeffers2012-2013
You Will Be My Friend! door Peter Brown2012-2013
You're Finally Here! door Melanie Watt2012-2013
The Camping Trip that Changed America door Barb Rosenstock2013-2014
Chalk door Bill Thomson2nd Runner-up 2013-2014
Creepy Carrots! door Aaron ReynoldsWinner 2013-2014
Each Kindness door Jacqueline Woodson2013-2014
Lacey Walker, Nonstop Talker (Little Boost) door Christianne C. Jones2013-2014
Little Dog Lost: The True Story of a Brave Dog Named Baltic door Monica Carnesi1st Runner-up 2013-2014
Little Elephants door Graeme Base2013-2014
Mario Makes a Move door Jill McElmurry2013-2014
Me . . . Jane door Patrick McDonnell2013-2014
Nighttime Ninja door Barbara DaCosta2013-2014
Oh, No! door Candace Fleming2013-2014
One Cool Friend door Toni Buzzeo2013-2014
The Princess and the Packet of Frozen Peas door Tony Wilson2013-2014
Tales for Very Picky Eaters door Josh Schneider2013-2014
The Zoo with the Empty Cage (Field Trip Mysteries) door Steve Brezenoff2013-2014
The Buffalo Are Back door Jean Craighead George2014-2015
Exclamation Mark door Amy Krouse Rosenthal2nd Runner-up 2014-2015
George Flies South door Simon James2014-2015
The Highway Rat door Julia Donaldson2014-2015
How Martha Saved Her Parents from Green Beans door David LaRochelle1st Runner-up 2014-2015
How to Train a Train door Jason Carter Eaton2014-2015
Monkey & Robot door Peter Catalanotto2014-2015
A Moose That Says Moo door Jennifer Hamburg2014-2015
The Most Magnificent Thing door Ashley Spires2014-2015
Neville door Norton Juster2014-2015
Op reis door Aaron Becker2014-2015
The Story of Fish and Snail door Deborah Freedman2014-2015
The Three Ninja Pigs door Corey Rosen SchwartzWinner 2014-2015
Tito Puente, Mambo King/Tito Puente, Rey del Mambo (Pura Belpre Honor Books - Illustration Honor) door Monica Brown2014-2015
Xander's Panda Party door Linda Sue Park2014-2015
The Bear Ate Your Sandwich door Julia Sarcone-Roach2015-2016
Blackout door John Rocco2015-2016
Het boek zonder tekeningen door B. J. NovakWinner 2015-2016
Breaking News: Bear Alert door David Biedrzycki2015-2016
Dojo Daycare door Chris Tougas2nd Runner-up 2015-2016
I Don't Want to Be a Frog door Dev Petty2015-2016
Gaston door Kelly DiPucchio2015-2016
Ivan: The Remarkable True Story of the Shopping Mall Gorilla door Katherine Applegate2015-2016
Een kat, een hond, een meisje met een rood kapje, eieren die ontploffen en de kleerkast van grootmoeder door Diane Fox2015-2016
Malala: A Brave Girl from Pakistan / Iqbal: A Brave Boy from Pakistan door Jeanette Winter2015-2016
Mo's Mustache door Ben Clanton2015-2016
President Taft Is Stuck in the Bath door Mac Barnett1st Runner-up 2015-2016
This Orq. (He Cave Boy.) door David Elliott2015-2016
Unicorn Thinks He's Pretty Great door Bob Shea2015-2016
Winnie: The True Story of the Bear Who Inspired Winnie-the-Pooh door Sally M. Walker2015-2016
Annie and Helen door Deborah Hopkinson2016-2017
Elizabeth Started All the Trouble door Doreen Rappaport2016-2017
Frog on a Log? door Kes Gray1st Runner-up 2016-2017
McToad Mows Tiny Island door Tom Angleberger2016-2017
Mother Bruce door Ryan T. Higgins2016-2017
Ragweed's Farm Dog Handbook door Anne Vittur Kennedy2nd Runner-up 2016-2017
There's a Lion in My Cornflakes door Michelle RobinsonWinner 2016-2017
Too Tall Houses door Gianna Marino2016-2017
A Tower of Giraffes: Animals in Groups door Anna Wright2016-2017
Winter Bees & Other Poems of the Cold door Joyce Sidman2016-2017
The Bear and the Piano door David Litchfield2017-2018
Coyote Moon door Maria Gianferrari1st Runner-up 2017-2018
Dragon Was Terrible door Kelly DiPucchio2017-2018
The Invisible Boy door Trudy Ludwig2017-2018
Let Me Finish! door Minh Lê2017-2018
Nobody Likes a Goblin door Ben Hatke2017-2018
A Perfectly Messed-Up Story door Patrick McDonnellWinner 2017-2018
The Princess in Black door Shannon Hale2nd Runner-up 2017-2018
Trapped!: A Whale's Rescue door Robert Burleigh2017-2018
I Will Not Eat You door Adam Lehrhaupt2017-2018
Anything But Ordinary Addie: The True Story of Adelaide Herrmann, Queen of Magic door Mara Rockliff2018-2019
Be Quiet! door Ryan T. Higgins2018-2019
The Blobfish Book door Jessica Olien2018-2019
The Book of Mistakes door Corinna Luyken2018-2019
The Legend of Rock Paper Scissors door Drew DaywaltWinner 2018-2019
Monkey and Duck Quack Up! door Jennifer Hamburg2018-2019
Narwhal: Unicorn of the Sea! door Ben Clanton1st Runner-up 2018-2019
Pandora door Victoria Turnbull2018-2019
The Princess and the Pony door Kate Beaton2nd Runner-up 2018-2019
The Wolf, the Duck, and the Mouse door Mac Barnett2018-2019
I Am the Mountain Mouse door Gianna Marino2019-2020
Bring Me a Rock! door Daniel Miyares2019-2020
Grumpy Monkey door Suzanne Lang2nd Runner-up 2019-2020
A House That Once Was door Julie Fogliano2019-2020
Kate, Who Tamed The Wind door Liz Garton Scanlon2019-2020
Life on Mars door Jon Agee2019-2020
Poor Little Guy door Elanna Allen2019-2020
The Secret Life of the Little Brown Bat door Laurence Pringle2019-2020
Shark Lady: The True Story of How Eugenie Clark Became the Ocean's Most Fearless Scientist door Jess KeatingWinner 2019-2020
Stay: A Girl, a Dog, a Bucket List door Kate Klise1st Runner-up 2019-2020
** The Happy Book and Other Feelings ** (Paperback Book) (2020) door Andy Rash2020-2021
After the Fall (How Humpty Dumpty Got Back Up Again) door Dan Santat2020-2021
The Antlered Ship door Dashka Slater2020-2021
The Donkey Egg door Janet Stevens2020-2021
Little Red Riding Sheep door Linda Ravin Lodding2020-2021
The Panda Problem door Deborah Underwood1st Runner-up 2020-2021
Potato Pants! door Laurie Keller2nd Runner-up 2020-2021
Rowdy Randy door Casey Rislov2020-2021
Super Rabbit Boy Powers Up! A Branches Book (Press Start! #2) door Thomas FlinthamWinner 2020-2021
The Three Vikings door Adam Auerbach2020-2021
Bad Dog door Mike Boldt2021-2022
Carmela Full of Wishes door Matt de la Peña2021-2022
A Drop of the Sea door Ingrid Chabbert2021-2022
Giraffe Problems door Jory John2021-2022
Just Ask!: Be Different, Be Brave, Be You door Sonia Sotomayor2021-2022
Let 'er Buck!: George Fletcher, the People's Champion door Vaunda Micheaux Nelson2021-2022
My Rainy Day Rocket Ship door Markette Sheppard2021-2022
Pea, Bee, & Jay #1: Stuck Together door Brian "Smitty" Smith2021-2022
Red Rover: Curiosity on Mars door Richard Ho2021-2022
The Worrysaurus door Rachel Bright2021-2022