StartGroepenDiscussieVerkennenTijdgeest
Doorzoek de site
Onze site gebruikt cookies om diensten te leveren, prestaties te verbeteren, voor analyse en (indien je niet ingelogd bent) voor advertenties. Door LibraryThing te gebruiken erken je dat je onze Servicevoorwaarden en Privacybeleid gelezen en begrepen hebt. Je gebruik van de site en diensten is onderhevig aan dit beleid en deze voorwaarden.

Literatuurprijzen: Wyoming Indian Paintbrush Nominee

Literaire prijzen via omslag

Werken (552)

TitelsVolgorde
4B Goes Wild door Jamie Gilson1986
Anastasia, Ask your Analyst door Lois Lowry1986
Banana Blitz door Florence Parry Heide1986
The Celery Stalks at Midnight door James Howe1986
The Curse of the Blue Figurine door John Bellairs1986
Dear Mr. Henshaw door Beverly Cleary1986
The Girl with the Silver Eyes door Willo Davis Roberts1986
In the Year of the Boar and Jackie Robinson door Bette Bao Lord1986
De indiaan in de kast door Lynne Reid Banks1st Runner-up 1986
Jelly Belly door Robert Kimmel Smith1986
Lieve, lange Sarah door Patricia MacLachlan1986
Naya Nuki: Girl Who Ran door Kenneth ThomasmaWinner 1986
Night of the Twisters door Ivy Ruckman1986
Nothing's Fair in Fifth Grade door Barthe DeClements2nd Runner-up 1986
Save Queen of Sheba door Louise Moeri1986
Summer Switch door Mary Rodgers1986
Het teken van de bever door Elizabeth George Speare1986
Toad Food and Measle Soup door Christine McDonnell1986
Turn Homeward, Hannalee door Patricia Beatty1986
The Wild Children door Felice Holman1986
Babe: The Gallant Pig door Dick King-Smith1987
Behind the Attic Wall door Sylvia Cassedy1987
Blair's Nightmare door Zilpha Keatley Snyder1987
Blokkendoos door Cynthia Voigt1987
Come Sing, Jimmy Jo door Katherine Paterson1987
Cracker Jackson door Betsy Byars1987
The Dancing Cats of Applesap door Janet Taylor Lisle1987
The Great Rescue Operation door Jean Van Leeuwen1st Runner-up 1987
The Hot and Cold Summer door Johanna HurwitzWinner 1987
Lenny Kandell, Smart Aleck door Ellen Conford1987
The Monster's Ring door Bruce Coville2nd Runner-up 1987
Omega Station door Alfred Slote1987
One-Eyed Cat door Paula Fox1987
Pinkstermuis door W. J. Corbett1987
Prairie Songs door Pam Conrad1987
Raising a Mother Isn't Easy door Elisabeth McHugh1987
The Terrible Truth door Stephen Roos1987
Too Much Trouble door Dorothy Haas1987
Your Former Friend, Matthew door LouAnn Gaeddert1987
Back Yard Angel door Judy Delton1988
The Castle in the Attic door Elizabeth Winthrop1st Runner-up 1988
Christmas With Ida Early door Robert Burch1988
The Cuckoo Sister door Vivien Alcock1988
Daphne's Book door Mary Downing Hahn1988
Devil's Race door Avi1988
The Dollhouse Murders door Betty Ren WrightWinner 1988
De heksen door Roald Dahl2nd Runner-up 1988
Invisible Lissa door Natalie Honeycutt1988
Just Tell Me When We're Dead door Eth Clifford1988
Nutty and the Case of the Mastermind Thief door Dean Hughes1988
Oh Honestly, Angela! door Nancy K. Robinson1988
The Oscar J. Noodleman Television Network door Stephen Manes1988
Pets, Vets, and Marty Howard door Joan Carris1988
Rich Mitch door Marjorie Weinman Sharmat1988
Soup on Ice door Robert Newton Peck1988
Trapped in the Slickrock Canyon door Gloria Skurzynski1988
Who Put That Hair in My Toothbrush? door Jerry Spinelli1988
Yesterday's Horses door Jean Slaughter Doty1988
Black Suits from Outerspace door Gene DeWeese1989
The Great Mom Swap door Betsy Haynes1989
Halfback Tough door Thomas J. Dygard1989
Janet Hamm Needs a Date for the Dance door Eve Bunting1989
Kevin Corbett Eats Flies door Patricia Hermes1989
Love From the Fifth-Grade Celebrity door Patricia Reilly Giff1989
The Magic Book door Willo Davis Roberts1989
Me and My Veggies door Isaac Whitlatch1989
Mostly Michael door Robert Kimmel Smith1989
Nighty-Nightmare (Bunnicula) door James Howe2nd Runner-up 1989
On My Honor door Marion Dane Bauer1989
Rabble Starkey door Lois Lowry1989
Ramona Forever door Beverly Cleary1989
Red Dog door Bill Wallace1st Runner-up 1989
The Return of the Indian door Lynne Reid BanksWinner 1989
The Secret Life of Dilly McBean door Dorothy Haas1989
Sixth Grade Can Really Kill You door Barthe DeClements1989
Valentine Rosy door Sheila Greenwald1989
The Whipping Boy door Sid Fleischman1989
Who's Reading Darci's Diary? door Martha Tolles1989
The Birthday Burglar and a Very Wicked Headmistress door Margaret Mahy1990
Fran Ellen's House door Marilyn Sachs1990
The happiest ending door Yoshiko Uchida1990
Harry's Mad door Dick King-Smith1990
Hobie Hanson, You're Weird door Jamie Gilson1990
Josie's Beau door Natalie Honeycutt1990
Just as Long as We're Together door Judy Blume2nd Runner-up 1990
The Not-Just-Anybody Family door Betsy Byars1990
Nutty Can't Miss door Dean Hughes1990
Paul's Volcano (Camelot) door Beatrice Gormley1990
Quentin Corn door Mary Stolz1990
Racso and the Rats of NIMH door Jane Leslie Conly1990
The Remembering Box door Eth Clifford1990
A Royal Pain door Ellen Conford1990
De schreeuw in de wildernis door Gary Paulsen1st Runner-up 1990
Soup on Fire door Robert Newton Peck1990
Stinker from Space door Pamela F. Service1990
There's a Boy in the Girls' Bathroom door Louis SacharWinner 1990
This Is Your Captain Speaking door Ivy Ruckman1990
Een wereld van verschil door Patricia MacLachlan1990
Amy's Eyes door Richard Kennedy1991
Angel's Mother's Wedding door Judy Delton1991
Beauty door Bill Wallace1991
The Canada Geese Quilt door Natalie Kinsey-Warnock1991
Catwings door Ursula K. Le Guin1991
Dangerous Ground door Gloria Skurzynski1991
Don't Call Me Toad! door Mary Francis Shura1991
The Ghost Drum door Susan Price1991
Glass Slippers Give You Blisters door Mary Jane Auch1991
Maggie Too door Joan Lowery Nixon1991
Matilda door Roald DahlWinner 1991
No Place for Me door Barthe DeClements1991
Number the Stars door Lois Lowry2nd Runner-up 1991
Park's Quest door Katherine Paterson1991
Prisoner of Vampires door Nancy Garden1991
The Rainbow People door Laurence Yep1991
The Show-And-Tell War: And Other Stories About Adam Joshua door Janice Lee Smith1991
Ten Kids, No Pets door Ann M. Martin1991
Wait Till Helen Comes door Mary Downing Hahn1st Runner-up 1991
You've Been Away All Summer door Sheila Hayes1991
38 Weeks Till Summer Vacation door Mona Kerby1992
Awfully Short for the Fourth Grade door Elvira Woodruff1992
The Basement Baseball Club door Jeffrey Kelly1992
Beetles, Lightly Toasted door Phyllis Reynolds Naylor1992
Cricket and the Crackerbox Kid door Alane Ferguson1992
Elfenmiddag door Janet Taylor Lisle1992
Fudge door Charlotte Towner Graeber2nd Runner-up 1992
Fudge-a-Mania door Judy Blume1st Runner-up 1992
The Great Male Conspiracy door Betty Bates1992
Hoge Toverij door Diane Duane1992
Horrible Harry in Room 2B door Suzy Kline1992
It's a Dog's Life door John R. Erickson1992
Lone Star door Barbara Barrie1992
Maniac Magee door Jerry SpinelliWinner 1992
The Shadowmaker door Ron Hansen1992
All About Sam door Lois Lowry1993
The Doll in the Garden: A Ghost Story door Mary Downing Hahn1st Runner-up 1993
Ghost Cadet door Elaine Marie Alphin1993
On the Far Side of the Mountain door Jean Craighead George1993
Pathki Nana: Kootenai Girl Solves a Mystery door Kenneth ThomasmaWinner 1993
The Practical Joke War door Alane Ferguson1993
The Secret of the Indian door Lynne Reid Banks1993
Shoebag door Mary James1993
Soup's Hoop door Robert Newton Peck1993
Strider door Beverly Cleary1993
Teacher's Pet door Johanna Hurwitz1993
Totally Disgusting! door Bill Wallace2nd Runner-up 1993
Vermist door James Duffy1993
Who Invited the Undertaker? door Ivy Ruckman1993
The Young Black Stallion door Walter Farley1993
Aldo Peanut Butter door Johanna Hurwitz1994
D-Poems of Jeremy Bloom: A Collection of Poems About School, Homework, and Life door Gordon Korman1994
Dew Drop Dead door James Howe1994
Ghost Brother door C. S. Adler1994
Een hond voor jezelf door Phyllis Reynolds NaylorWinner 1994
Humbug door Nina Bawden1994
The Knights of the Kitchen Table door Jon Scieszka1994
De rivier door Gary Paulsen1994
Stepping on the Cracks door Mary Downing Hahn1994
Stonewords: A Ghost Story door Pam Conrad1994
There's a Girl in My Hammerlock door Jerry Spinelli1994
Wanted...Mud Blossom door Betsy Byars1994
Wayside School is Falling Down door Louis Sachar1st Runner-up 1994
Weasel door Cynthia DeFelice2nd Runner-up 1994
The Boggart door Susan Cooper1995
The Dark-Thirty: Southern Tales of the Supernatural door Patricia C. Mckissack1995
Fourth Grade Rats door Jerry Spinelli1995
Goblins in the Castle door Bruce Coville1995
If You're Not Here, Please Raise Your Hand: Poems About School door Kalli Dakos1995
Jim Ugly door Sid Fleischman1995
The Legend of Jimmy Spoon door Kristiana Gregory1995
Mama, Let's Dance door Patricia Hermes1995
The Mystery of the Cupboard door Lynne Reid Banks1995
Rescue Josh McGuire door Ben MikaelsenWinner 1995
Sharing Susan door Eve Bunting1995
Somewhere Just Beyond door Barbara A. Smith1995
Tuck Triumphant door Theodore Taylor1995
Woodsong door Gary Paulsen1995
Zonder Mary door Cynthia Rylant1995
Addy's Surprise: A Christmas Story door Connie Porter1996
Aliens Ate My Homework door Bruce Coville1996
Alleen in de bergen door Gary Paulsen1996
Beardance door Will Hobbs1996
The Boys Start the War (Boy/Girl Battle) door Phyllis Reynolds Naylor1996
End of the Race door Dean Hughes1996
Frankie Murphy's Kiss List door Donna Guthrie1996
The Giver door Lois Lowry1996
The Journey Home door Isabelle Holland1996
Letters From a Slave Girl: The Story of Harriet Jacobs door Mary E. Lyons1996
The Magic School Bus Lost in the Solar System door Joanna Cole1996
Moho Wat: Sheepeater Boy Attempts a Rescue door Kenneth ThomasmaWinner 1996
Monster Blood III door R. L. Stine1996
Nasty, Stinky Sneakers door Eve Bunting1996
White Hare's Horses door Penina Keen Spinka1996
The Absolutely True Story... door Willo Davis Roberts1997
Achter de maan door Sharon Creech1997
A Christmas Sonata door Gary Paulsen1997
Het dagboek van Zlata door Zlata Filipović1997
Dear Levi: Letters from the Overland Trail door Elvira Woodruff1997
Dàt nooit! door Karen Cushman1997
The Girls Get Even (Boy/Girl Battle) door Phyllis Reynolds Naylor1997
Lostman's River door Cynthia DeFelice1997
Math Curse door Jon Scieszka1997
Pink and Say door Patricia Polacco1997
Stranded door Ben Mikaelsen1st Runner-up 1997
Time for Andrew: A Ghost Story door Mary Downing Hahn1997
Watchdog and the Coyotes door Bill WallaceWinner 1997
Yang the Youngest and his Terrible Ear door Lensey Namioka1997
Zonder Mick door Barbara Park2nd Runner-up 1997
The Best School Year Ever door Barbara Robinson1998
Countdown door Ben Mikaelsen1998
Crash door Jerry SpinelliWinner 1998
Cyberstorm door Gloria Skurzynski1998
Dinosaurs Alive door Shelly Ritthaler1998
Far North door Will Hobbs1998
The Ghost of Popcorn Hill door Betty Ren Wright1998
The Light on Hogback Hill door Cynthia DeFelice1998
Moose Tracks door Mary Casanova1998
Poppy door Avi1998
The Richest Kids in Town door Peg Kehret1998
See You Around, Sam! door Lois Lowry1998
Shiloh Season door Phyllis Reynolds Naylor1st Runner-up 1998
The Tarantula in My Purse door Jean Craighead George1998
De winter door Gary Paulsen2nd Runner-up 1998
Amber Brown Goes Fourth door Paula Danziger1999
Amee-Nah: Zuni Boy Runs the Race of His Life door Kenneth Thomasma1999
The Backward Bird Dog door Bill Wallace2nd Runner-up 1999
Bad, Badder, Baddest door Cynthia Voigt1999
Call Me Francis Tucket door Gary Paulsen1999
Falling Up door Shel Silverstein1st Runner-up 1999
Frindle door Andrew Clements1999
Help! I'm Trapped in My Sister's Body door Todd Strasser1999
The Music of Dolphins door Karen Hesse1999
The Return of Santa Paws door Nicholas Edwards1999
Saving Shiloh door Phyllis Reynolds NaylorWinner 1999
Sees Behind Trees door Michael Dorris1999
Titanic Crossing door Barbara Williams1999
Uitzicht op zaterdag door E. L. Konigsburg1999
Wagon Train 911 door Jamie Gilson1999
Across the Wide and Lonesome Prairie : the Oregon Trail Diary of Hattie Campbell door Kristiana Gregory2000
The Ballad of Lucy Whipple door Karen Cushman2000
Ghost Canoe door Will Hobbs2000
The Ghost of Fossil Glen door Cynthia DeFelice2nd Runner-up 2000
Harry Potter en de Steen der Wijzen door J. K. RowlingWinner 2000
Pleasing the Ghost door Sharon Creech2000
Rage of Fire door Gloria Skurzynski2000
Running Out of Time door Margaret Peterson Haddix2000
Stof op de piano door Karen Hesse2000
There's an Owl in the Shower door Jean Craighead George2000
Thunder Cave door Roland Smith2000
Upchuck and the Rotten Willy door Bill Wallace1st Runner-up 2000
Wolf Shadows door Mary Casanova2000
The World's Worst Fairy Godmother door Bruce Coville2000
Wringer door Jerry Spinelli2000
The Apprenticeship of Lucas Whitaker door Cynthia DeFelice2001
Captain Underpants and the Perilous Plot of Professor Poopypants door Dav Pilkey1st Runner-up 2001
Doe Sia: Bannock Girl and the Handcart Pioneers door Kenneth Thomasma2001
Eye of the Great Bear door Bill Wallace2001
Gaten door Louis SacharWinner 2001
The Girls' Revenge (Boy/Girl Battle) door Phyllis Reynolds Naylor2001
The Landry News door Andrew Clements2001
The Maze door Will Hobbs2001
My Heart is on the Ground : the Diary of Nannie Little Rose, a Sioux Girl door Ann Rinaldi2001
P.S. Longer Letter Later door Ann M. Martin2001
Perloo the Bold door Avi2001
Rosa Parks: My Story door Rosa Parks2001
Sasquatch door Roland Smith2nd Runner-up 2001
The Skull of Truth door Bruce Coville2001
Soldier's Heart door Gary Paulsen2001
Het bittere begin door Lemony Snicket1st Runner-up 2002
A Blizzard Year door Gretel Ehrlich2002
The Case of the Measled Cowboy #33 (Hank the Cowdog) door John R. Erickson2002
Color Me Dark: The Diary of Nellie Lee Love, the Great Migration North (Dear America) door Patricia C. Mckissack2002
Ella Enchanted door Gail Carson Levine2002
Ghost Horses door Gloria Skurzynski2002
Harry Potter en de Vuurbeker door J. K. RowlingWinner 2002
Jason's Gold door Will Hobbs2002
Lily's leugen door Patricia Reilly Giff2002
Mijn naam is Bud door Christopher Paul Curtis2002
My Louisiana Sky door Kimberly Willis Holt2002
Ramona's World door Beverly Cleary2002
The Truth about Sacajawea door Kenneth Thomasma2002
The Wanderer door Sharon Creech2002
De zomer van Winn-Dixie door Kate DiCamillo2nd Runner-up 2002
Among the Hidden door Margaret Peterson HaddixWinner 2003
Choosing Up Sides door John H. Ritter2003
The Doll People door Ann M. Martin2003
Doodgewoon magisch door Debi Gliori2003
Down the Yukon door Will Hobbs2003
De giechelbehandeling door Roddy Doyle2nd Runner-up 2003
Ice Story: Shackleton's Lost Expedition door Elizabeth Cody Kimmel2003
Jaguar door Roland Smith2003
A Mouse Called Wolf door Dick King-Smith2003
My Life in Dog Years door Gary Paulsen2003
Nory Ryan's Song door Patricia Reilly Giff2003
Promises to the Dead door Mary Downing Hahn2003
De slangenserre door Lemony Snicket1st Runner-up 2003
Het Tranenmeer door Emily Rodda2003
Westward to Home door Patricia Hermes2003
Artemis Fowl door Eoin Colfer2004
The Breadwinner door Deborah Ellis2004
The Captain's Dog: My Journey with the Lewis and Clark Tribe door Roland Smith2004
De dievenbende van Scipio door Cornelia Funke2nd Runner-up 2004
De Drakenberg door Emily Rodda2004
Everest : Het team door Gordon Korman2004
The Good Dog door Avi2004
Harry Potter en de gevangene van Azkaban door J. K. RowlingWinner 2004
The Hideout door Peg Kehret2004
Hope Was Here door Joan Bauer2004
The Hunted door Gloria Skurzynski2004
The Janitor's Boy door Andrew Clements2004
De koude kermis door Lemony Snicket2004
Loser door Jerry Spinelli1st Runner-up 2004
Ruby Holler door Sharon Creech2004
The Capture door Kathryn Lasky2005
Charlie Gruzelbeen in het holst van de nacht door Jenny Nimmo2005
Despereaux, of Het verhaal van een muis, een prinses, een schoteltje soep en een klosje garen door Kate DiCamilloWinner 2005
Double Fudge door Judy Blume1st Runner-up 2005
Everything on a Waffle door Polly Horvath2005
Het geheime boek door Holly Black2005
Granny Torrelli Makes Soup door Sharon Creech2005
Leon and the Spitting Image door Allen Kurzweil2005
Partners In the Wilderness: Travis's Choice door Ed Kienzle2nd Runner-up 2005
Parvana's Journey door Deborah Ellis2005
Saffy's engel door Hilary McKay2005
Schilderingen van Hollis Woods door Patricia Reilly Giff2005
Talon and the Dragons of Crinnelia door Diana Metz2005
What Would Joey Do? (Joey Pigza Books) door Jack Gantos2005
Wishes, Kisses, and Pigs door Betsy Hearne2005
The Best Halloween Ever door Barbara Robinson2006
Blue Fingers: A Ninja's Tale door Cheryl Aylward Whitesel2006
Chasing Vermeer door Blue Balliett2006
Circle of Doom door Tim Kennemore2006
The Dark Hills Divide door Patrick Carman2006
Hoot door Carl Hiaasen2006
Ida B: . . . and Her Plans to Maximize Fun, Avoid Disaster, and (Possibly) Save the World door Katherine Hannigan2006
No Dogs Allowed! door Bill WallaceWinner 2006
Once Upon a Marigold door Jean Ferris1st Runner-up 2006
Pendragon: De Wereldreiziger door D. J. MacHale2006
The Ravenmaster's Secret: Escape from the Tower of London door Elvira Woodruff2006
Rodzina door Karen Cushman2006
The School Story door Andrew Clements2006
Secret of the Black Widow door Eugene M. Gagliano2006
TruckDogs door Graeme Base2006
The Amulet of Samarkand: Graphic Novel door Jonathan Stroud2007
Buttermilk Hill door Ruth White2007
The Heroic Adventure of Hercules Amsterdam door Melissa Glenn Haber2007
LichtLand door Heather McCutchen2007
Maggie's Door door Patricia Reilly Giff2007
Maxx Comedy: The Funniest Kid in America door Gordon Korman2007
Molly Moon's ongelooflijke Hypnoseboek door Georgia Byng2nd Runner-up 2007
The Perils of Peppermints door Barbara Brooks Wallace2007
The River Between Us door Richard Peck2007
The Silent Boy door Lois Lowry2007
Stranded in Boringsville door Catherine Bateson2007
Survival in the Storm: The Dust Bowl Diary of Grace Edwards, Dalhart, Texas 1935 door Katelan Janke2007
Thomas en de laatste draken door Cornelia FunkeWinner 2007
Toad Rage door Morris Gleitzman1st Runner-up 2007
Worth door A. LaFaye2007
Cracker!: The Best Dog in Vietnam door Cynthia Kadohata2nd Runner-up 2008
A Dogʼs Life: The Autobiography of a Stray door Ann M. Martin1st Runner-up 2008
The Fire Within door Chris D'Lacey2008
The Frog Princess door E. D. Baker2008
The Homework Machine door Dan Gutman2008
Midnight Rider door Joan Hiatt Harlow2008
Miracle on 49th Street door Mike Lupica2008
Mud City door Deborah Ellis2008
Niagara Falls, or Does It? door Henry Winkler2008
Peter and the Starcatchers door Dave Barry2008
Room One: A Mystery or Two door Andrew Clements2008
Takini Lakota Boy Alerts Sitting Bull door Kenneth Thomasma2008
Ver voorbij het diepe woud door Paul Stewart2008
Wenny Has Wings door Janet Lee Carey2008
De wonderbaarlijke reis van Edward Tulane door Kate DiCamilloWinner 2008
De bliksemdief door Rick Riordan2nd Runner-up 2009
Fabelhaven door Brandon Mull2009
The Fairy-Tale Detectives door Michael Buckley2009
Getting Air door Dan Gutman2009
Hattie Big Sky door Kirby Larson2009
Heat door Mike Lupica2009
The Legend of Bass Reeves door Gary Paulsen2009
The Legend of the Wandering King door Laura Gallego García2009
Logboek van Bram Botermans door Jeff KinneyWinner 2009
No Talking door Andrew Clements2009
Rules door Cynthia Lord2009
Swindle door Gordon Korman2009
Toby Wheeler: Eighth Grade Benchwarmer door Thatcher Heldring2009
De uitvinding van Hugo Cabret door Brian Selznick1st Runner-up 2009
Weedflower door Cynthia Kadohata2009
Deep and Dark and Dangerous door Mary Downing HahnWinner 2010
De dief en de magiër door Sarah Prineas2010
Elephant Run door Roland Smith2010
Elijah of Buxton door Christopher Paul Curtis2010
Football Hero door Tim Green2nd Runner-up 2010
De geheime missie van het Benedict Genootschap door Trenton Lee Stewart2010
Gossamer door Lois Lowry2010
Jackie's Wild Seattle door Will Hobbs2010
Kenny & the Dragon door Tony DiTerlizzi2010
Lawn Boy door Gary Paulsen2010
Listen! door Stephanie S. Tolan2010
Oorlogspaard door Michael Morpurgo2010
De Penderwicks : Een zomers verhaal van vier zusjes, twee konijnen en een heel bijzondere jongen door Jeanne Birdsall2010
De strijd om het Labyrint door Rick Riordan1st Runner-up 2010
The Wednesday Wars door Gary D. Schmidt2010
13! door Ingrid Law2nd Runner-up 2011
Als je terugkomt door Rebecca Stead2011
The Candy Shop War door Brandon MullWinner 2011
Everything for a Dog door Ann M. Martin2011
Found door Margaret Peterson Haddix2011
Heart of a Shepherd door Rosanne Parry2011
How to Steal a Dog door Barbara O'Connor2011
Kickoff! door Tiki Barber2011
Lost and Found door Andrew Clements2011
Mudshark door Gary Paulsen2011
The Name of This Book Is Secret door Pseudonymous Bosch1st Runner-up 2011
De ruïnes van Gorlan door John Flanagan2011
Schooled door Gordon Korman2011
Valley Of The Wolves door Laura Gallego García2011
Wild Girl door Patricia Reilly Giff2011
11 Birthdays door Wendy Mass2012
The Clockwork Three door Matthew J. Kirby2012
Extra Credit door Andrew Clements2012
Flawed Dogs: the Novel door Berkeley Breathed2012
Hero door Mike Lupica2012
Lone Wolf door Kathryn Lasky2012
Masters of Disaster door Gary Paulsen2012
De rode piramide door Rick RiordanWinner 2012
Secret of the Night Ponies door Joan Hiatt Harlow2012
Storm Runners door Roland Smith2012
Storyteller door Patricia Reilly Giff2012
The Strange Case of Origami Yoda door Tom Angleberger1st Runner-up 2012
I Survived the Sinking of the Titanic, 1912 door Lauren Tarshis2nd Runner-up 2012
Tango: The Tale of an Island Dog door Eileen Beha2012
Touch Blue door Cynthia Lord2012
De 13 schatten door Michelle Harrison2013
Because of Mr. Terupt door Rob Buyea2nd runner-up 2013
Bull Rider door Suzanne Morgan Williams2013
Dead End in Norvelt door Jack Gantos2013
Dog Lost door Ingrid Lee2013
Drizzle door Kathleen Van Cleve2013
The Flint Heart door Katherine Paterson2013
The Fourth Stall door Chris Rylander2013
Liefs van Aubrey door Suzanne LaFleur2013
A Long Walk to Water: Based on a True Story door Linda Sue Park2013
Okay for Now door Gary D. Schmidt2013
Out of My Mind door Sharon M. Draper1st Runner-up 2013
Powerless door Matthew Cody2013
Saving Zasha door Randi BarrowWinner 2013
Het wonderkabinet een verhaal in woord en beeld door Brian Selznick2013
Bulu: African Wonder Dog door Dick Houston2014
Eight Keys door Suzanne LaFleur2014
Game Changers: Book 1 door Mike Lupica2014
Grounded door Kate Klise2014
Ik ben een gorilla door Katherine Applegate1st Runner-up 2014
Het magische receptenboek van Bakkerij Bliss door Kathryn Littlewood2014
Ninth Ward door Jewell Parker Rhodes2014
Pie door Sarah Weeks2014
Sophia's War: A Tale of the Revolution door Avi2014
Turtle in Paradise door Jennifer L. Holm2014
Wild Life door Cynthia DeFelice2nd Runner-up 2014
Wolf Storm door Dee Garretson2014
Wonder door R. J. PalacioWinner 2014
Woods Runner door Gary Paulsen2014
Zero to Hero door Henry Winkler2014
Anything But Typical door Nora Raleigh Baskin2015
The Boy on Cinnamon Street door Phoebe Stone2015
A Dog Called Homeless door Sarah Lean2015
Fake Mustache: Or, How Jodie O'Rodeo and Her Wonder Horse (and Some Nerdy Kid) Saved the U.S. Presidential Election from a Mad Genius Criminal Mastermind door Tom Angleberger1st Runner-up 2015
Fourmile door Watt Key2015
Icefall door Matthew J. Kirby2015
De jongen op het houten kistje door Leon Leyson2nd Runner-up 2015
Legend of the Ghost Dog door Elizabeth Cody Kimmel2015
Liesl & Po door Lauren Oliver2015
Prairie Evers door Ellen Airgood2015
The Search for WondLa door Tony DiTerlizzi2015
Small as an Elephant door Jennifer Richard Jacobson2015
The True Blue Scouts of Sugar Man Swamp door Kathi Appelt2015
Unstoppable door Tim GreenWinner 2015
Where the Mountain Meets the Moon door Grace Lin2015
Beholding Bee door Kimberly Newton Fusco2nd Runner-up 2016
Dash door Kirby Larson2016
Echo door Pam Muñoz Ryan2016
De ijzerproef door Holly BlackWinner 2016
Lincoln's Grave Robbers door Steve Sheinkin2016
The Mark of the Dragonfly door Jaleigh Johnson2016
My Friend the Enemy door Dan Smith1st Runner-up 2016
One Came Home door Amy Timberlake2016
Plunked door Michael Northrop2016
The Rookie Bookie door L. Jon Wertheim2016
The Secret of Midway (Ghosts of War #1) door Steve Watkins2016
Sugar door Jewell Parker Rhodes2016
A Tangle of Knots door Lisa Graff2016
Tracing Stars door Erin Moulton2016
The Wednesdays door Julie Bourbeau2016
Beneath door Roland Smith2017
El Deafo door Cece Bell1st Runner-up 2017
Full Cicada Moon door Marilyn Hilton2017
Masterminds door Gordon Korman2017
The Menagerie door Tui T. Sutherland2017
A Night Divided door Jennifer A. NielsenWinner 2017
The Skeleton Tree door Iain Lawrence2nd Runner-up 2017
Soar door Joan Bauer2017
Suzy en de kwallen door Ali Benjamin2017
Woof door Spencer Quinn2017
Circus Mirandus door Cassie Beasley2018
The Crossover door Kwame AlexanderWinner 2018
Escape from Mr. Lemoncello's Library door Chris Grabenstein2018
Last in a Long Line of Rebels door Lisa Lewis Tyre2018
Old Wolf door Avi2018
Pax door Sara Pennypacker1st Runner-up 2018
Raymie Nightingale door Kate DiCamillo2018
Roller Girl door Victoria Jamieson2018
Swing Sideways door Nanci Turner Steveson2018
Wish door Barbara O'Connor2nd Runner-up 2018
The Boys in the Boat (Young Readers Adaptation): The True Story of an American Team's Epic Journey to Win Gold at the 1936 Olympics door Daniel James Brown2019
Dragonwatch: A Fablehaven Adventure door Brandon Mull2019
Ghost door Jason Reynolds2019
Half a Chance door Cynthia Lord2019
Insignificant Events in the Life of a Cactus door Dusti Bowling2nd Runner-up 2019
Listen, Slowly door Thanhha Lai2019
Restart door Gordon Korman1st Runner-up 2019
Under Their Skin door Margaret Peterson Haddix2019
The War That Saved My Life door Kimberly Brubaker BradleyWinner 2019
Wishtree door Katherine Applegate2019
Awkward door Svetlana Chmakova2020
Hero door Jennifer Li ShotzWinner 2020
Louisiana's Way Home door Kate DiCamillo2020
Nevermoor: The Trials of Morrigan Crow door Jessica Townsend2020
One for Sorrow: A Ghost Story door Mary Downing Hahn2020
Resistance door Jennifer A. Nielsen1st Runner-up 2020
Some Kind of Courage door Dan Gemeinhart2nd Runner-up 2020
Sunny door Jason Reynolds2020
Towers Falling door Jewell Parker Rhodes2020
The Truth as Told by Mason Buttle door Leslie Connor2020
Bob door Wendy Mass2021
Dear Sister door Alison McGhee2021
Fish in a Tree door Lynda Mullaly Hunt2021
Forest of Wonders door Linda Sue Park2021
Framed! door James Ponti2021
Front Desk door Kelly Yang2021
Refugee door Alan Gratz2nd Runner-up 2021
Rising Water: The Story of the Thai Cave Rescue door Marc Aronson2021
The Trail door Meika HashimotoWinner 2021
White Bird: A Wonder Story door R. J. Palacio1st Runner-up 2021
Becoming Muhammad Ali door James Patterson2022
The Benefits of Being an Octopus door Ann Braden2022
Hello, Universe door Erin Entrada Kelly2022
The House with Chicken Legs door Sophie Anderson2022
New Kid door Jerry Craft2022
Out of Hiding: A Holocaust Survivor’s Journey to America (With a Foreword by Alan Gratz) door Ruth Gruener2022
The Remarkable Journey of Coyote Sunrise door Dan Gemeinhart2022
Us, In Progress: Short Stories About Young Latinos door Lulu Delacre2022
Wildfire: A Novel door Rodman Philbrick2022
A Wolf Called Wander door Rosanne Parry2022

Omschrijving van de prijs

Logo/Afbeelding

Verwante boekenprijzen

Gerelateerde nieuwe reeks(en)