Onze site gebruikt cookies om diensten te leveren, prestaties te verbeteren, voor analyse en (indien je niet ingelogd bent) voor advertenties. Door LibraryThing te gebruiken erken je dat je onze Servicevoorwaarden en Privacybeleid gelezen en begrepen hebt. Je gebruik van de site en diensten is onderhevig aan dit beleid en deze voorwaarden.

Doorzoek adelavoe's boeken

Willekeurige boeken van adelavoe

Double Fault door Lionel Shriver

Stephen Spender: A Literary Life door John Sutherland

The Swimming-Pool Library door Alan Hollinghurst

Toward the End of Time door John Updike

In the Lake of the Woods door Tim O'Brien

At Play in Fields-V83 door Peter Matthiessen

A Moveable Feast door Ernest Hemingway

Leden met adelavoe's boeken

Afbeeldingen van lid (2)

(bekijk alle 2 afbeeldingen)

RSS feeds

Onlangs toegevoegde boeken

Besprekingen door adelavoe

Besprekingen door anderen van adelavoe's boeken

Helper-insignes

FiverTenner

 

Lid: adelavoe

VerzamelingenJouw bibliotheek (2,996)

Besprekingen7 besprekingen

Trefwoordenfiction (239), literature (90), biography (83), literary fiction (43), Fiction (37), essays (35), short fiction (33), Biography (28), short stories (22), poetry (19) — alle trefwoorden

MediaNiet aangegeven (9), Boek (2,987), Papieren Boek (2,669), Luisterboek (14), E-boek (6)

Wolkentrefwoordenwolk, auteurswolk, trefwoordenlijst

GroepenBiographies, Memoirs and Autobiographies, Fans of Joyce Carol Oates, I Love Jane Austen, Reviews of Early Reviewers Books, The Brontës, What the Dickens...?

Favoriete auteursJane Austen, Honoré de Balzac, Pat Barker, Simone de Beauvoir, Ray Bradbury, Anne Brontë, Charlotte Brontë, Emily Brontë, A. S. Byatt, Truman Capote, Willa Cather, Susanna Clarke, Colette, Charles Dickens, Emily Dickinson, Isak Dinesen, Arthur Conan Doyle, James Ellroy, F. Scott Fitzgerald, Mary Eleanor Wilkins Freeman, Stephen Fry, Margaret George, Nadine Gordimer, Brothers Grimm, Lillian Hellman, Ernest Hemingway, Carl Hiaasen, Patricia Highsmith, Langston Hughes, Zora Neale Hurston, John Irving, Erica Jong, Jack Kerouac, Katherine Mansfield, Christopher Marlowe, Bobbie Ann Mason, Carson McCullers, Colleen McCullough, Edna St. Vincent Millay, V. S. Naipaul, Anaïs Nin, Joyce Carol Oates, Orhan Pamuk, Dorothy Parker, Marge Piercy, Sylvia Plath, Edgar Allan Poe, Katherine Anne Porter, Annie Proulx, J. K. Rowling, Marquis de Sade, Anne Sexton, Zadie Smith, Susan Sontag, John Steinbeck, Robert Louis Stevenson, Hunter S. Thompson, J. R. R. Tolkien, John Kennedy Toole, Irvine Welsh, P. G. Wodehouse, Émile Zola (Gemeenschappelijke favorieten)

LidmaatschapER. LibraryThing Vroege Recensenten/Leden Weggevertjes

Werkelijke naamAnna Delavoe

WoonplaatsPembroke Pines FL

Soort gebruikeropenbaar

URL's /profile/adelavoe (profiel)
/catalog/adelavoe (bibliotheek)

Lid sindsMay 14, 2009

Over | Contact | LibraryThing.com | Privacy/Voorwaarden | Help/Veelgestelde vragen | Blog | Winkel | APIs | TinyCat | Nagelaten Bibliotheken | Vroege Recensenten | Algemene kennis | 155,845,657 boeken! | Bovenbalk: Altijd zichtbaar