Onze site gebruikt cookies om diensten te leveren, prestaties te verbeteren, voor analyse en (indien je niet ingelogd bent) voor advertenties. Door LibraryThing te gebruiken erken je dat je onze Servicevoorwaarden en Privacybeleid gelezen en begrepen hebt. Je gebruik van de site en diensten is onderhevig aan dit beleid en deze voorwaarden.

Doorzoek kiwiflowa's boeken

Willekeurige boeken van kiwiflowa

When the Emperor Was Divine door Julie Otsuka

Echo Park door Michael Connelly

The Warden (Oxford World's Classics) door Anthony Trollope

The Earth, My Butt and Other Big Round Things door Carolyn Mackler

City of Bones (Harry Bosch) door Michael Connelly

Fiesta: The Sun Also Rises door Ernest Hemingway

When Will There Be Good News?: A Novel door Kate Atkinson

Leden met kiwiflowa's boeken

Afbeeldingen van lid (5)

(bekijk alle 5 afbeeldingen)

Helper-insignes

Common KnowledgeMember RecommendationsCover UploadingHelperTalk Spam-FightingFiverTenner

 

Lid: kiwiflowa

VerzamelingenRead in 2018 (15), Read 2015 to 2017 (107), Read in 2014 (58), Jouw bibliotheek (619), Te lezen (482), Verlanglijst (133), Aan het lezen (2), Gelezen, maar niet in bezit (628), read in 2013 (46), read in 2012 (39), read in 2011 (33), read in 2010 (94), read in 2009 (88), Favorieten (66), Alle verzamelingen (1,463)

Besprekingen40 besprekingen

Trefwoordendo not own (129), read in 2007 (60), fiction (42), ACL (32), TBR (32), read in 2008 (29), from Borders (26), Favourite Series (22), swapped at bookshop (22), (21) — alle trefwoorden

MediaBoek (1,463), Papieren Boek (1,430), Luisterboek (19), E-boek (3)

Wolkentrefwoordenwolk, auteurswolk, trefwoordenlijst

Aanbevelingen75 aanbevelingen

Over mijn boekenA huge TBR and wishlist - the older I get the broader my interests and the more I want to read as impossible as that may seem.

Groepen1001 Books to read before you die, 2013 Category Challenge, 2015 Category Challenge, 75 Books Challenge for 2012, 75 Books Challenge for 2013, 75 Books Challenge for 2014, 75 Books Challenge for 2015, Crime, Thriller & Mystery, Fans of Joyce Carol Oates, Horror!toon alle groepen

Favoriete auteursJane Austen, L. M. Montgomery, Sharon Kay Penman, Louise Penny, Barbara Pym, J. K. Rowling, Laura Ingalls Wilder, Connie Willis (Gemeenschappelijke favorieten)

LocatiesFavorieten | Bezocht

Favoriete boekwinkelsubiq (previously University Bookshop Ltd), Unity Books

LievelingsbibliothekenAuckland Central City Library

Werkelijke naamLisa

WoonplaatsNew Zealand

Soort gebruikeropenbaar

URL's /profile/kiwiflowa (profiel)
/catalog/kiwiflowa (bibliotheek)

Lid sindsMay 19, 2007

Aan het lezenCertainty door Madeleine Thien
Britain after Rome: The Fall and Rise, 400 - 1070: Anglo-Saxon Britain: V.2 1 (Allen Lane History) door Robin Fleming

Over | Contact | LibraryThing.com | Privacy/Voorwaarden | Help/Veelgestelde vragen | Blog | Winkel | APIs | TinyCat | Nagelaten Bibliotheken | Vroege Recensenten | Algemene kennis | 163,354,954 boeken! | Bovenbalk: Altijd zichtbaar