StartGroepenDiscussieVerkennenTijdgeest
Doorzoek de site
Onze site gebruikt cookies om diensten te leveren, prestaties te verbeteren, voor analyse en (indien je niet ingelogd bent) voor advertenties. Door LibraryThing te gebruiken erken je dat je onze Servicevoorwaarden en Privacybeleid gelezen en begrepen hebt. Je gebruik van de site en diensten is onderhevig aan dit beleid en deze voorwaarden.
Hide this

Resultaten uit Google Boeken

Klik op een omslag om naar Google Boeken te gaan.

Behind Her Eyes: A Novel door Sarah…
Bezig met laden...

Behind Her Eyes: A Novel (editie 2017)

door Sarah Pinborough (Auteur)

LedenBesprekingenPopulariteitGemiddelde beoordelingAanhalingen
1,6201548,853 (3.61)56
"Only two can keep a secret if one of them is dead. David and Adele seem like the ideal pair. He's a successful psychiatrist, she is his picture-perfect wife who adores him. But why is he so controlling? And why is she keeping things hidden? As Louise, David's new secretary, is drawn into their orbit, she uncovers more puzzling questions than answers. The only thing that is crystal clear is that something in this marriage is very, very wrong. But Louise can't guess how wrong--and how far a person might go to protect their marriage's secrets. "--"Destined to the the blockbuster book of 2017, Behind Her Eyes is a psychological thriller with a to-die-for twist for fans of Luckiest Girl Alive and Stephen King"--… (meer)
Lid:brokenangelkisses
Titel:Behind Her Eyes: A Novel
Auteurs:Sarah Pinborough (Auteur)
Info:Macmillan Audio (2017)
Verzamelingen:Gelezen, maar niet in bezit
Waardering:****
Trefwoorden:Read in 2022, psychological thriller, domestic thriller

Informatie over het werk

Wat jij niet ziet door Sarah Pinborough

Bezig met laden...

Meld je aan bij LibraryThing om erachter te komen of je dit boek goed zult vinden.

Op dit moment geen Discussie gesprekken over dit boek.

» Zie ook 56 vermeldingen

Engels (152)  Nederlands (2)  Alle talen (154)
Toon 2 van 2
Dit valt eigenlijk onder het kopje bizar. Het had best wat kunnen zijn als het beter was geschreven, als de editeur er de herhalingen had uit gehaald en als het niet zo'n vreemd, heel erg vreemd einde had gehad. Die zag ik van geen kant aan komen, omdat die volkomen onmogelijk is in deze wereld. Te bizar voor meer woorden. ( )
  connie53 | May 21, 2022 |
Louise is een alleenstaande moeder. Tijdens een zeldzaam avondje uit ontmoet ze een man en valt als een blok voor hem. David is jong, succesvol en charmant. Helaas is hij ook getrouwd, met de mooie Adele. De twee vrouwen raken bevriend en Louise ziet dat hun ogenschijnlijk perfecte huwelijk van dichtbij scheurtjes vertoont. Welke verschrikkelijke geheimen verbergen David en Adele, en hoever zijn ze bereid te gaan om die geheimen te beschermen?
  Vysoka | Dec 12, 2018 |
Toon 2 van 2
I really enjoyed reading your book. This deserves a lot of audience. Why don't you publish it in N0velStar?And they also have an on-going competition that you might want to join.
toegevoegd door Gab_Cruz | bewerkreader
 

» Andere auteurs toevoegen

AuteursnaamRolType auteurWerk?Status
Pinborough, Sarahprimaire auteuralle editiesbevestigd
Bentinck, AnnaVertellerSecundaire auteursommige editiesbevestigd
Dunn, JosieVertellerSecundaire auteursommige editiesbevestigd
Je moet ingelogd zijn om Algemene Kennis te mogen bewerken.
Voor meer hulp zie de helppagina Algemene Kennis .
Gangbare titel
Oorspronkelijke titel
Alternatieve titels
Oorspronkelijk jaar van uitgave
Mensen/Personages
Informatie afkomstig uit de Engelse Algemene Kennis. Bewerk om naar jouw taal over te brengen.
Belangrijke plaatsen
Informatie afkomstig uit de Engelse Algemene Kennis. Bewerk om naar jouw taal over te brengen.
Belangrijke gebeurtenissen
Verwante films
Prijzen en eretitels
Informatie afkomstig uit de Engelse Algemene Kennis. Bewerk om naar jouw taal over te brengen.
Motto
Drie mensen kunnen een geheim bewaren,
wanneer twee ven hen dood zijn.
— Benjamin Franklin
Opdracht
Voor Tasha,

Woorden dekken de lading gewoon niet. Ik kan alleen maar zeggen:
bedankt voor alles, en de drankjes zijn voor mijn rekening,
Eerste woorden
Mezelf knijpen en eens per uur IK BEN WAKKER zeggen.
Citaten
Laatste woorden
(Klik om weer te geven. Waarschuwing: kan de inhoud verklappen.)
Ontwarringsbericht
Uitgevers redacteuren
Informatie afkomstig uit de Engelse Algemene Kennis. Bewerk om naar jouw taal over te brengen.
Auteur van flaptekst/aanprijzing
Informatie afkomstig uit de Engelse Algemene Kennis. Bewerk om naar jouw taal over te brengen.
Oorspronkelijke taal
Gangbare DDC/MDS
Canonical LCC

Verwijzingen naar dit werk in externe bronnen.

Wikipedia in het Engels

Geen

"Only two can keep a secret if one of them is dead. David and Adele seem like the ideal pair. He's a successful psychiatrist, she is his picture-perfect wife who adores him. But why is he so controlling? And why is she keeping things hidden? As Louise, David's new secretary, is drawn into their orbit, she uncovers more puzzling questions than answers. The only thing that is crystal clear is that something in this marriage is very, very wrong. But Louise can't guess how wrong--and how far a person might go to protect their marriage's secrets. "--"Destined to the the blockbuster book of 2017, Behind Her Eyes is a psychological thriller with a to-die-for twist for fans of Luckiest Girl Alive and Stephen King"--

Geen bibliotheekbeschrijvingen gevonden.

Boekbeschrijving
Louise is een alleenstaande moeder. Tijdens een zeldzaam avondje uit ontmoet ze een man en valt als een blok voor hem. De maandag erop ontmoet ze haar nieuwe baas, David. De man uit het café, die getrouwd blijkt te zijn, en die zegt een fout te hebben begaan. Dan ontmoet Louise Adele, de vrouw van David. De twee raken bevriend en Louise leert een heel andere kant van David kennen. Er lijkt iets goed mis in hun huwelijk. Louise wil weten wat...
Haiku samenvatting

Populaire omslagen

Snelkoppelingen

Waardering

Gemiddelde: (3.61)
0.5 1
1 21
1.5 1
2 44
2.5 13
3 96
3.5 24
4 171
4.5 11
5 95

Ben jij dit?

Word een LibraryThing Auteur.

 

Over | Contact | LibraryThing.com | Privacy/Voorwaarden | Help/Veelgestelde vragen | Blog | Winkel | APIs | TinyCat | Nagelaten Bibliotheken | Vroege Recensenten | Algemene kennis | 171,561,429 boeken! | Bovenbalk: Altijd zichtbaar