LibraryThing In de buurt Statistieken

Locaties
117,115
Evenementen
2,813,027
Favoriete locaties
79,939

Kerngetallen

Boekwinkels
42,135
Bibliotheken
53,221
Beurzen / Evenementen
1,779
Andere plaatsen
11,868
Online en andere non-locaties
1,199
TV, Radio, Podcasts
97
Kleine Bibliotheek
6,816

Little Libraries

Little Free Library
5,128
BookCrossing
472
Free Book Exchange
361
Minibieb
94
Boite à lire
85
Offene Bücherschrank
64
minibieb
46
Little Library
18
Take a book, leave a book
16
Book Exchange
12
Boites à Livres / Boekenbox
11
Machi-Library
8
Little Community Library
8
Community Book Exchange
8
little library
8
Book exchange
7
Swap shelf
7
Free bookshelf
5
Bringundnimm
5
mini library
4
School Library
3
Street Library
3
Livres en balade
2
Trondheim bokbyttebad
2
 Bicherschaf 
2
Street Library Australia
2
Geocache
2
Hotel Library - Read It and Return
2
Öffentliche Bücherkiste
2

Meest favoriete locaties

Powell's City of Books (Portland) (door 487 leden als favoriet aangewezen)
1005 W Burnside, Portland, OR 97209
Strand Bookstore (door 346 leden als favoriet aangewezen)
828 Broadway, New York, NY 10003
Harvard Book Store (door 194 leden als favoriet aangewezen)
1256 Massachusetts Avenue, Cambridge, MA 02138
Elliott Bay Book Company (Seattle) (door 156 leden als favoriet aangewezen)
1521 Tenth Avenue, Seattle, WA 98122
Foyles (old Charing Cross branch) (door 144 leden als favoriet aangewezen)
113-119 Charing Cross Road, London, WC2H 0EB United Kingdom
Tattered Cover Book Store - Historic LoDo (door 124 leden als favoriet aangewezen)
1628 16th Street, Denver, CO 80202
Seminary Co-op Bookstore (door 124 leden als favoriet aangewezen)
5751 S. Woodlawn, Chicago, IL 60637
Blackwell's Oxford (door 117 leden als favoriet aangewezen)
46-51 Broad Street, Oxford, OX1 3BQ United Kingdom
Boston Public Library (door 114 leden als favoriet aangewezen)
700 Boylston Street, Boston, Massachusetts 02116
New York Public Library - Stephen A. Schwarzman Building (door 114 leden als favoriet aangewezen)
5th Avenue and 42nd Street, New York, NY 10018
Library of Congress (door 113 leden als favoriet aangewezen)
10 First Street, SE, Washington, DC 20540
British Library (door 107 leden als favoriet aangewezen)
96 Euston Road, London, England NW1 2DB United Kingdom

Locaties per land

LandBoekwinkelsBibliotheken
United States13,53623,052
United Kingdom3,2725,402
France3,4704,817
Canada2,6604,490
Japan3,2671,950
Germany2,0941,558
Argentina3,054272
Australia1,1691,421
Spain8031,036
Sweden4281,375
Belgium5101,110
Netherlands949575
Italy604474
Finland310676
Uruguay237530
Denmark275477
Switzerland269466
New Zealand386326
Ireland186403
Chile44714
Norway221203
South Africa128293
Austria250133
Poland196123
Brazil182124
Mexico19857
Ecuador2334
Hong Kong99111
Colombia18225
Peru1959
India9683
Central African Republic1770
Venezuela1623
Taiwan29134
Czech Republic6594
Lithuania34118
Russian Federation12324
Portugal10126
Singapore5052
Greece5542
Israel6230
Slovenia3654
Paraguay862
Turkey5727
Bolivia800
Thailand3836
China4324
Croatia/Hrvatska3829
Malta263
Estonia3526
Hungary3921
Serbia469
Pakistan2129
Philippines3015
Tanzania2023
Romania339
Egypt1520
Indonesia323
Ukraine2410
Malaysia1617
Trinidad and Tobago228
Iceland179
Belize125
United Arab Emirates323
Slovak Republic205
Greenland221
Isle of Man137
Cayman Islands613
Luxembourg144
Latvia126
Faroe Islands017
Macao98
Puerto Rico413
Congo, The Democratic Republic of the151
Vietnam510
Lebanon69
Costa Rica76
Cyprus211
Korea, Republic of85
Bermuda93
Guatemala84
Armenia92
Andorra011
Georgia92
Myanmar29
Jersey73
Gibraltar73
Nepal55
Bangladesh55
Turks and Caicos Islands46
Virgin Islands, British46
Saudi Arabia19
Dominican Republic010
Bulgaria63
Liechtenstein09
Panama54
Nigeria36
Monaco17
Senegal17
Sri Lanka35
Suriname71
Kenya17
Bosnia and Herzegovina62
Guam07
Cuba34
Guyana52
Belarus51
Holy See (Vatican City State)15
Jordan06
Honduras32
Bahrain14
Guernsey23
Qatar14
Oman14
Papua New Guinea23
Libyan Arab Jamahiriya31
Morocco13
Antigua and Barbuda22
Namibia22
French Guiana31
Jamaica04
Moldova, Republic of22
Zimbabwe04
Cambodia04
Swaziland04
Netherlands Antilles04
Mozambique04
New Caledonia40
Somalia12
Brunei Darussalam21
Samoa21
Haiti12
Afghanistan12
Uganda12
Korea, Democratic People's Republic21
Montenegro21
American Samoa12
Iran, Islamic Republic of03
Zambia03
Macedonia, The Former Yugoslav Republic03
Syrian Arab Republic12
Bahamas12
Aruba03
Cocos (Keeling) Islands02
Azerbaijan02
Pitcairn Island02
Micronesia, Federated States of11
Tunisia11
British Indian Ocean Territory11
European Union11
Mali02
Gambia11
Saint Helena11
Sudan02
Uzbekistan02
Botswana02
Bhutan02
San Marino02
Kuwait02
Svalbard and Jan Mayen Islands02
United States Minor Outlying Islands02
Guadeloupe02
Nicaragua02
Fiji20
Ghana02
Vanuatu02
Saint Lucia20
Anguilla01
Algeria10
Lesotho01
Palestinian Territory, Occupied10
Cook Islands01
Antarctica01
Kazakhstan01
Saint Pierre and Miquelon01
Barbados01
Madagascar01
Lao People's Democratic Republic10
Cote d'Ivoire01
Burundi01
Guinea-Bissau01
Seychelles01
Maldives01
Malawi01
Iraq01
Burkina Faso01
Mauritius01
El Salvador01
Benin01
Albania01
Tristan da Cunha01
Togo01
Tonga10
Ascension Island01
Cameroon01
Falkland Islands (Malvinas)01
Aland Islands10
Ethiopia01
Montserrat01
South Georgia and the South Sandwich Isl01
Angola01