StartGroepenDiscussieVerkennenTijdgeest
Doorzoek de site
Onze site gebruikt cookies om diensten te leveren, prestaties te verbeteren, voor analyse en (indien je niet ingelogd bent) voor advertenties. Door LibraryThing te gebruiken erken je dat je onze Servicevoorwaarden en Privacybeleid gelezen en begrepen hebt. Je gebruik van de site en diensten is onderhevig aan dit beleid en deze voorwaarden.

LibraryThing In de buurt Statistieken

Statistieken

Meest populaire locaties

Powell's City of Books (Portland) (door 474 leden als favoriet aangewezen)
1005 W Burnside, Portland, OR 97209
Strand Bookstore (door 342 leden als favoriet aangewezen)
828 Broadway, New York, NY 10003
Harvard Book Store (door 193 leden als favoriet aangewezen)
1256 Massachusetts Avenue, Cambridge, MA 02138
Elliott Bay Book Company (Seattle) (door 151 leden als favoriet aangewezen)
1521 Tenth Avenue, Seattle, WA 98122
Foyles (old Charing Cross branch) (door 145 leden als favoriet aangewezen)
113-119 Charing Cross Road, London, WC2H 0EB United Kingdom
Seminary Co-op Bookstore (door 122 leden als favoriet aangewezen)
5751 S. Woodlawn, Chicago, IL 60637
Tattered Cover Book Store - Historic LoDo (door 120 leden als favoriet aangewezen)
1628 16th Street, Denver, CO 80202
Blackwell's Oxford (door 115 leden als favoriet aangewezen)
46-51 Broad Street, Oxford, OX1 3BQ United Kingdom
Boston Public Library (door 114 leden als favoriet aangewezen)
700 Boylston Street, Boston, Massachusetts 02116
New York Public Library - Stephen A. Schwarzman Building (door 112 leden als favoriet aangewezen)
5th Avenue and 42nd Street, New York, NY 10018
Library of Congress (door 111 leden als favoriet aangewezen)
10 First Street, SE, Washington, DC 20540
British Library (door 107 leden als favoriet aangewezen)
96 Euston Road, London, NW1 2DB United Kingdom
Brookline Booksmith (door 100 leden als favoriet aangewezen)
279 Harvard Street, Brookline, MA 02446-2908
Moe's Books (door 100 leden als favoriet aangewezen)
2476 Telegraph Avenue, Berkeley, CA 94704
Book People (door 96 leden als favoriet aangewezen)
603 N. Lamar Blvd, Austin, TX 78703
Tattered Cover Book Store - Colfax Avenue (Denver) (door 92 leden als favoriet aangewezen)
2526 East Colfax Avenue, Denver, CO 80206
Powell's - Hyde Park (door 91 leden als favoriet aangewezen)
1501 East 57th Street, Chicago, IL 60637
Politics and Prose (door 89 leden als favoriet aangewezen)
5015 Connecticut Avenue NW, Washington, DC 20008
Seattle Public Library (Central Library) (door 88 leden als favoriet aangewezen)
1000 Fourth Ave., Seattle, WA 98104-1109
LibraryThing houdt rekening met verzamelingen
Brattle Book Shop (door 88 leden als favoriet aangewezen)
9 West Street, Boston, Massachusetts 02111
Multnomah County Library - Central Library (door 87 leden als favoriet aangewezen)
801 S.W. 10th Avenue, Portland, OR 97205
Kramerbooks & Afterwords Cafe (door 84 leden als favoriet aangewezen)
1517 Connecticut Avenue NW, Washington, DC 20036
City Lights Books (door 82 leden als favoriet aangewezen)
261 Columbus Avenue at Broadway, San Francisco, CA 94133
Shakespeare & Co (door 82 leden als favoriet aangewezen)
37, rue de la Bûcherie, Paris, 75005 France
Green Apple Books (door 80 leden als favoriet aangewezen)
506 Clement Street, San Francisco, CA 94118

Locaties per land

LandBoekwinkelsBibliotheken
United States13,34123,012
United Kingdom3,2335,395
France3,4494,817
Canada2,6524,483
Japan3,2671,949
Germany2,0841,555
Argentina3,052272
Australia1,1601,419
Spain7801,036
Sweden4181,375
Belgium5041,110
Netherlands935575
Italy587464
Finland311676
Uruguay237530
Denmark273477
Switzerland268466
New Zealand385323
Ireland183400
Chile44714
South Africa127293
Norway218201
Austria246132
Poland196123
Brazil175123
Mexico19757
Ecuador2324
Colombia18225
Hong Kong98109
Peru1959
Central African Republic1770
India9382
Venezuela1623
Taiwan29134
Czech Republic6494
Lithuania34118
Russian Federation12324
Portugal9927
Singapore5051
Israel6230
Greece4942
Slovenia3654
Paraguay862
Turkey5527
Bolivia800
Thailand3836
Croatia/Hrvatska3829
China4323
Malta263
Estonia3326
Serbia469
Hungary3321
Pakistan2029
Philippines3014
Tanzania2023
Romania339
Indonesia323
Egypt1520
Ukraine2410
Malaysia1617
Trinidad and Tobago228
United Arab Emirates323
Belize125
Slovak Republic205
Iceland159
Greenland221
Isle of Man137
Cayman Islands613
Latvia126
Luxembourg144
Macao98
Puerto Rico413
Faroe Islands017
Congo, The Democratic Republic of the151
Lebanon69
Vietnam510
Korea, Republic of85
Costa Rica76
Cyprus211
Bermuda93
Guatemala84
Georgia92
Andorra011
Myanmar29
Virgin Islands, British46
Turks and Caicos Islands46
Nepal55
Bangladesh55
Jersey73
Gibraltar73
Saudi Arabia19
Dominican Republic010
Panama54
Liechtenstein09
Bulgaria53
Suriname71
Sri Lanka35
Nigeria35
Monaco17
Kenya17
Bosnia and Herzegovina62
Senegal17
Cuba34
Guyana52
Guam07
Jordan06
Holy See (Vatican City State)15
Belarus51
Qatar14
Papua New Guinea23
Honduras32
Guernsey23
Oman14
Bahrain14
Armenia32
French Guiana31
Morocco13
Namibia22
Antigua and Barbuda22
Moldova, Republic of22
New Caledonia40
Cambodia04
Jamaica04
Netherlands Antilles04
Mozambique04
Swaziland04
Zimbabwe04
Libyan Arab Jamahiriya31
Samoa21
Brunei Darussalam21
Syrian Arab Republic12
Korea, Democratic People's Republic21
Bahamas12
Haiti12
Uganda12
Zambia03
American Samoa12
Iran, Islamic Republic of03
Macedonia, The Former Yugoslav Republic03
Somalia12
Montenegro21
Afghanistan12
Ghana02
Bhutan02
British Indian Ocean Territory11
Tunisia11
Micronesia, Federated States of11
Saint Helena11
European Union11
Gambia11
Svalbard and Jan Mayen Islands02
San Marino02
Cocos (Keeling) Islands02
Guadeloupe02
Sudan02
Aruba02
Pitcairn Island02
Saint Lucia20
Fiji20
Nicaragua02
Mali02
Botswana02
Kuwait02
Vanuatu02
United States Minor Outlying Islands02
Azerbaijan02
Uzbekistan02
Burkina Faso01
Tristan da Cunha01
Mauritius01
Togo01
Albania01
Benin01
Angola01
Iraq01
Aland Islands10
Cameroon01
Ethiopia01
South Georgia and the South Sandwich Isl01
Falkland Islands (Malvinas)01
Montserrat01
El Salvador01
Kazakhstan01
Seychelles01
Cook Islands01
Lesotho01
Malawi01
Anguilla01
Palestinian Territory, Occupied10
Algeria10
Antarctica01
Barbados01
Madagascar01
Cote d'Ivoire01
Saint Pierre and Miquelon01
Tonga10
Burundi01
Maldives01
Lao People's Democratic Republic10
Guinea-Bissau01
Ascension Island01
Over | Contact | LibraryThing.com | Privacy/Voorwaarden | Help/Veelgestelde vragen | Blog | Winkel | APIs | TinyCat | Nagelaten Bibliotheken | Vroege Recensenten | Algemene kennis | 164,491,148 boeken! | Bovenbalk: Altijd zichtbaar