StartGroepenDiscussieMeerTijdgeest
Doorzoek de site
Onze site gebruikt cookies om diensten te leveren, prestaties te verbeteren, voor analyse en (indien je niet ingelogd bent) voor advertenties. Door LibraryThing te gebruiken erken je dat je onze Servicevoorwaarden en Privacybeleid gelezen en begrepen hebt. Je gebruik van de site en diensten is onderhevig aan dit beleid en deze voorwaarden.

LibraryThing In de buurt Statistieken

Statistieken

Meest populaire locaties

Powell's City of Books (Portland) (door 471 leden als favoriet aangewezen)
1005 W Burnside, Portland, OR 97209
Strand Bookstore (door 341 leden als favoriet aangewezen)
828 Broadway, New York, NY 10003
Harvard Book Store (door 192 leden als favoriet aangewezen)
1256 Massachusetts Avenue, Cambridge, MA 02138
Elliott Bay Book Company (Seattle) (door 150 leden als favoriet aangewezen)
1521 Tenth Avenue, Seattle, WA 98122
Foyles (old Charing Cross branch) (door 145 leden als favoriet aangewezen)
113-119 Charing Cross Road, London, WC2H 0EB United Kingdom
Seminary Co-op Bookstore (door 122 leden als favoriet aangewezen)
5751 S. Woodlawn, Chicago, IL 60637
Tattered Cover Book Store - Historic LoDo (door 120 leden als favoriet aangewezen)
1628 16th Street, Denver, CO 80202
Blackwell's Oxford (door 114 leden als favoriet aangewezen)
46-51 Broad Street, Oxford, OX1 3BQ United Kingdom
Boston Public Library (door 112 leden als favoriet aangewezen)
700 Boylston Street, Boston, Massachusetts 02116
New York Public Library - Stephen A. Schwarzman Building (door 111 leden als favoriet aangewezen)
5th Avenue and 42nd Street, New York, NY 10018
Library of Congress (door 110 leden als favoriet aangewezen)
10 First Street, SE, Washington, DC 20540
British Library (door 107 leden als favoriet aangewezen)
96 Euston Road, London, NW1 2DB United Kingdom
Brookline Booksmith (door 99 leden als favoriet aangewezen)
279 Harvard Street, Brookline, MA 02446-2908
Moe's Books (door 99 leden als favoriet aangewezen)
2476 Telegraph Avenue, Berkeley, CA 94704
Book People (door 95 leden als favoriet aangewezen)
603 N. Lamar Blvd, Austin, TX 78703
Powell's - Hyde Park (door 91 leden als favoriet aangewezen)
1501 East 57th Street, Chicago, IL 60637
Tattered Cover Book Store - Colfax Avenue (Denver) (door 89 leden als favoriet aangewezen)
2526 East Colfax Avenue, Denver, CO 80206
Brattle Book Shop (door 88 leden als favoriet aangewezen)
9 West Street, Boston, Massachusetts 02111
Politics and Prose (door 88 leden als favoriet aangewezen)
5015 Connecticut Avenue NW, Washington, DC 20008
Multnomah County Library - Central Library (door 87 leden als favoriet aangewezen)
801 S.W. 10th Avenue, Portland, OR 97205
Seattle Public Library (Central Library) (door 86 leden als favoriet aangewezen)
1000 Fourth Ave., Seattle, WA 98104-1109
LibraryThing houdt rekening met verzamelingen
Kramerbooks & Afterwords Cafe (door 84 leden als favoriet aangewezen)
1517 Connecticut Avenue NW, Washington, DC 20036
Shakespeare & Co (door 82 leden als favoriet aangewezen)
37, rue de la Bûcherie, Paris, 75005 France
City Lights Books (door 82 leden als favoriet aangewezen)
261 Columbus Avenue at Broadway, San Francisco, CA 94133
Green Apple Books (door 80 leden als favoriet aangewezen)
506 Clement Street, San Francisco, CA 94118

Locaties per land

LandBoekwinkelsBibliotheken
United States13,26522,958
United Kingdom3,2195,394
France3,4434,817
Canada2,6164,444
Japan3,2661,949
Germany2,0771,555
Argentina3,052271
Australia1,1591,418
Spain7731,035
Sweden4151,374
Belgium5031,110
Netherlands925563
Italy583464
Finland311676
Uruguay237530
Denmark273477
Switzerland264464
New Zealand385323
Ireland183400
Chile44614
Norway218201
South Africa124293
Austria246132
Poland196123
Brazil175123
Mexico19656
Ecuador2324
Colombia18225
Hong Kong97109
Peru1959
Central African Republic1770
India9382
Venezuela1623
Taiwan29134
Czech Republic6494
Lithuania34118
Russian Federation12324
Portugal9827
Singapore5051
Israel6130
Slovenia3654
Greece4742
Paraguay862
Turkey5527
Bolivia800
Thailand3836
China4323
Malta263
Croatia/Hrvatska3129
Estonia3326
Serbia469
Hungary3321
Pakistan2029
Philippines3014
Tanzania2023
Romania339
Egypt1520
Indonesia313
Malaysia1617
Ukraine239
Trinidad and Tobago228
Belize125
United Arab Emirates323
Slovak Republic205
Iceland159
Greenland221
Isle of Man137
Cayman Islands613
Latvia126
Luxembourg144
Macao98
Faroe Islands017
Puerto Rico413
Congo, The Democratic Republic of the151
Lebanon69
Vietnam510
Korea, Republic of85
Costa Rica76
Cyprus211
Guatemala84
Bermuda93
Andorra011
Georgia92
Myanmar29
Virgin Islands, British46
Bangladesh55
Nepal55
Turks and Caicos Islands46
Jersey73
Saudi Arabia19
Dominican Republic010
Gibraltar73
Liechtenstein09
Panama54
Bulgaria53
Nigeria35
Sri Lanka35
Kenya17
Monaco17
Senegal17
Bosnia and Herzegovina62
Suriname71
Cuba34
Guyana52
Guam07
Jordan06
Holy See (Vatican City State)15
Belarus51
Papua New Guinea23
Guernsey23
Qatar14
Honduras32
Bahrain14
Oman14
Armenia32
French Guiana31
Moldova, Republic of22
Namibia22
Antigua and Barbuda22
Morocco13
Cambodia04
Jamaica04
New Caledonia40
Swaziland04
Mozambique04
Netherlands Antilles04
Libyan Arab Jamahiriya31
Zimbabwe04
Korea, Democratic People's Republic21
Samoa21
Brunei Darussalam21
Syrian Arab Republic12
Montenegro21
Haiti12
Bahamas12
Uganda12
American Samoa12
Macedonia, The Former Yugoslav Republic03
Iran, Islamic Republic of03
Somalia12
Zambia03
Afghanistan12
Micronesia, Federated States of11
Svalbard and Jan Mayen Islands02
Ghana02
San Marino02
Saint Helena11
British Indian Ocean Territory11
Tunisia11
Bhutan02
European Union11
Gambia11
Botswana02
Nicaragua02
Pitcairn Island02
Guadeloupe02
Aruba02
Sudan02
Saint Lucia20
Mali02
Fiji20
United States Minor Outlying Islands02
Cocos (Keeling) Islands02
Uzbekistan02
Kuwait02
Vanuatu02
Azerbaijan02
Benin01
Togo01
Montserrat01
Tristan da Cunha01
Burkina Faso01
Albania01
Aland Islands10
Angola01
South Georgia and the South Sandwich Isl01
Ethiopia01
Falkland Islands (Malvinas)01
Ascension Island01
Iraq01
Cameroon01
Mauritius01
Madagascar01
Antarctica01
Anguilla01
Malawi01
Algeria10
Palestinian Territory, Occupied10
Seychelles01
Cook Islands01
Lesotho01
Burundi01
Cote d'Ivoire01
Kazakhstan01
Maldives01
El Salvador01
Guinea-Bissau01
Lao People's Democratic Republic10
Saint Pierre and Miquelon01
Barbados01
Tonga10
Over | Contact | LibraryThing.com | Privacy/Voorwaarden | Help/Veelgestelde vragen | Blog | Winkel | APIs | TinyCat | Nagelaten Bibliotheken | Vroege Recensenten | Algemene kennis | 160,714,569 boeken! | Bovenbalk: Altijd zichtbaar