StartGroepenDiscussieVerkennenTijdgeest
Doorzoek de site
Onze site gebruikt cookies om diensten te leveren, prestaties te verbeteren, voor analyse en (indien je niet ingelogd bent) voor advertenties. Door LibraryThing te gebruiken erken je dat je onze Servicevoorwaarden en Privacybeleid gelezen en begrepen hebt. Je gebruik van de site en diensten is onderhevig aan dit beleid en deze voorwaarden.

LibraryThing In de buurt Statistieken

Statistieken

Meest populaire locaties

Powell's City of Books (Portland) (door 479 leden als favoriet aangewezen)
1005 W Burnside, Portland, OR 97209
Strand Bookstore (door 343 leden als favoriet aangewezen)
828 Broadway, New York, NY 10003
Harvard Book Store (door 194 leden als favoriet aangewezen)
1256 Massachusetts Avenue, Cambridge, MA 02138
Elliott Bay Book Company (Seattle) (door 152 leden als favoriet aangewezen)
1521 Tenth Avenue, Seattle, WA 98122
Foyles (old Charing Cross branch) (door 144 leden als favoriet aangewezen)
113-119 Charing Cross Road, London, WC2H 0EB United Kingdom
Seminary Co-op Bookstore (door 123 leden als favoriet aangewezen)
5751 S. Woodlawn, Chicago, IL 60637
Tattered Cover Book Store - Historic LoDo (door 120 leden als favoriet aangewezen)
1628 16th Street, Denver, CO 80202
Blackwell's Oxford (door 116 leden als favoriet aangewezen)
46-51 Broad Street, Oxford, OX1 3BQ United Kingdom
Boston Public Library (door 114 leden als favoriet aangewezen)
700 Boylston Street, Boston, Massachusetts 02116
New York Public Library - Stephen A. Schwarzman Building (door 112 leden als favoriet aangewezen)
5th Avenue and 42nd Street, New York, NY 10018
Library of Congress (door 111 leden als favoriet aangewezen)
10 First Street, SE, Washington, DC 20540
British Library (door 107 leden als favoriet aangewezen)
96 Euston Road, London, England NW1 2DB United Kingdom
Brookline Booksmith (door 102 leden als favoriet aangewezen)
279 Harvard Street, Brookline, MA 02446-2908
Moe's Books (door 99 leden als favoriet aangewezen)
2476 Telegraph Avenue, Berkeley, CA 94704
Book People (door 97 leden als favoriet aangewezen)
603 N. Lamar Blvd, Austin, TX 78703
Tattered Cover Book Store - Colfax Avenue (Denver) (door 93 leden als favoriet aangewezen)
2526 East Colfax Avenue, Denver, CO 80206
Powell's - Hyde Park (door 90 leden als favoriet aangewezen)
1501 East 57th Street, Chicago, IL 60637
Brattle Book Shop (door 89 leden als favoriet aangewezen)
9 West Street, Boston, Massachusetts 02111
Politics and Prose (door 89 leden als favoriet aangewezen)
5015 Connecticut Avenue NW, Washington, DC 20008
Seattle Public Library - Central Library (door 89 leden als favoriet aangewezen)
1000 Fourth Ave., Seattle, WA 98104-1109
LibraryThing houdt rekening met verzamelingen
Multnomah County Library - Central Library (door 87 leden als favoriet aangewezen)
801 S.W. 10th Avenue, Portland, OR 97205
City Lights Books (door 84 leden als favoriet aangewezen)
261 Columbus Avenue at Broadway, San Francisco, CA 94133
Kramerbooks & Afterwords Cafe (door 83 leden als favoriet aangewezen)
1517 Connecticut Avenue NW, Washington, DC 20036
Shakespeare & Co (door 83 leden als favoriet aangewezen)
37, rue de la Bûcherie, Paris, 75005 France
Vroman's Bookstore (door 81 leden als favoriet aangewezen)
695 East Colorado Blvd, Pasadena, CA 91101

Locaties per land

LandBoekwinkelsBibliotheken
United States13,40423,034
United Kingdom3,2435,401
France3,4614,817
Canada2,6494,487
Japan3,2671,949
Germany2,0871,556
Argentina3,053272
Australia1,1651,421
Spain7871,036
Sweden4201,375
Belgium5091,110
Netherlands944575
Italy594465
Finland310676
Uruguay237530
Denmark274477
Switzerland269466
New Zealand386325
Ireland184400
Chile44714
Norway221201
South Africa128293
Austria246132
Poland196123
Brazil178124
Mexico19857
Ecuador2334
Hong Kong98109
Colombia18225
Peru1959
Central African Republic1770
India9483
Venezuela1623
Taiwan29134
Czech Republic6494
Lithuania34118
Russian Federation12324
Portugal10126
Singapore5051
Israel6230
Greece4942
Slovenia3654
Paraguay862
Turkey5727
Bolivia800
Thailand3836
Croatia/Hrvatska3829
China4323
Malta263
Estonia3326
Serbia469
Hungary3321
Pakistan2129
Philippines3014
Tanzania2023
Romania339
Egypt1520
Indonesia323
Ukraine2410
Malaysia1617
Trinidad and Tobago228
United Arab Emirates323
Belize125
Slovak Republic205
Iceland159
Greenland221
Isle of Man137
Cayman Islands613
Latvia126
Luxembourg144
Puerto Rico413
Faroe Islands017
Macao98
Congo, The Democratic Republic of the151
Vietnam510
Lebanon69
Korea, Republic of85
Costa Rica76
Cyprus211
Guatemala84
Bermuda93
Myanmar29
Georgia92
Andorra011
Saudi Arabia19
Virgin Islands, British46
Bangladesh55
Nepal55
Turks and Caicos Islands46
Gibraltar73
Jersey73
Armenia82
Dominican Republic010
Panama54
Liechtenstein09
Nigeria36
Sri Lanka35
Senegal17
Monaco17
Bosnia and Herzegovina62
Bulgaria53
Kenya17
Suriname71
Guam07
Guyana52
Cuba34
Belarus51
Jordan06
Holy See (Vatican City State)15
Honduras32
Papua New Guinea23
Bahrain14
Oman14
Guernsey23
Qatar14
Morocco13
Moldova, Republic of22
Namibia22
Antigua and Barbuda22
French Guiana31
Libyan Arab Jamahiriya31
Jamaica04
Cambodia04
Swaziland04
New Caledonia40
Mozambique04
Netherlands Antilles04
Zimbabwe04
Montenegro21
Korea, Democratic People's Republic21
American Samoa12
Somalia12
Bahamas12
Uganda12
Haiti12
Brunei Darussalam21
Zambia03
Iran, Islamic Republic of03
Macedonia, The Former Yugoslav Republic03
Samoa21
Syrian Arab Republic12
Afghanistan12
Nicaragua02
Sudan02
Aruba02
Gambia11
European Union11
Micronesia, Federated States of11
Tunisia11
British Indian Ocean Territory11
Guadeloupe02
Saint Helena11
Fiji20
Saint Lucia20
Pitcairn Island02
Mali02
Cocos (Keeling) Islands02
Uzbekistan02
Bhutan02
Vanuatu02
Azerbaijan02
Botswana02
Svalbard and Jan Mayen Islands02
San Marino02
Ghana02
United States Minor Outlying Islands02
Kuwait02
Aland Islands10
Angola01
Cameroon01
South Georgia and the South Sandwich Isl01
Ethiopia01
Iraq01
Anguilla01
Lesotho01
Palestinian Territory, Occupied10
Algeria10
Cook Islands01
Seychelles01
Antarctica01
Tonga10
Malawi01
Falkland Islands (Malvinas)01
Togo01
Kazakhstan01
Maldives01
Burundi01
Guinea-Bissau01
Lao People's Democratic Republic10
Barbados01
Madagascar01
Cote d'Ivoire01
Saint Pierre and Miquelon01
Benin01
Burkina Faso01
Mauritius01
Albania01
Tristan da Cunha01
Ascension Island01
Montserrat01
El Salvador01
Over | Contact | LibraryThing.com | Privacy/Voorwaarden | Help/Veelgestelde vragen | Blog | Winkel | APIs | TinyCat | Nagelaten Bibliotheken | Vroege Recensenten | Algemene kennis | 170,104,669 boeken! | Bovenbalk: Altijd zichtbaar